Evet, açık büfe hizmetimiz devam edecek. Hazırlanan ürünler, eğitimli mutfak personellerimiz tarafından dileğiniz doğrultusunda size servis edilecek.

Giriş işlemleriniz, Covid 19 zorunlu eğitimlerini almış Resepsiyon görevlilerimiz tarafından; sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Girişte, bagajlarınız uygun bir alana alınıp, dezenfekte edildikten sonra belirlenen kurallar çerçevesinde odalarınıza taşınacaktır. Ayrıca, otelimizde giriş esnasında sosyal mesafe kurallarına uygun biçimde ateş ölçümü ve el dezenfektan işlemleri de yapılmaktadır. Konaklamanız süresince, otel dışına çıkarken her hangi form ya da belge imzalamanız gerekmemektedir. Maske teminini otelimizden sağlayabilir, sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde otel dışına kolaylıkla çıkış yapabilirsiniz.

Odanız dezenfeksiyon özelliği olan ürünlerle düzenli olarak temizlenecektir, bu işlemlerin ardından odanız tarafınıza ‘‘ilk kullanan’’ olarak teslim edilecektir. Odanızda bulunan sabun, şampuan, duş jeli gibi ürünler tek kullanımlık olup, sizin dışınızda kimse tarafından kullanılmamaktadır. Odanızın günlük temizliği personelimiz tarafından maske ve tek kullanımlık eldiven kullanılarak yapılmaktadır.

Tüm çalışanlarımız salgın ve hijyen konusunda özel eğitim almıştır. Personelimiz size hizmet ederken, yerine ve hizmete göre maske eldiven veya yüz siperliği gibi koruyucu malzemeleri kullanmaktadır. Tüm personel alanlarımızda, genel kullanım alanlarında olduğu gibi hijyen standartları ve uygulamaları aynı şekilde ve titizlikte yapılmaktadır. İşletmelerimizin tümünde gıda üretim ve mutfak alanlarında hijyen bariyerleri sterilizasyon cihazları, el ve vücut hijyeni için gerekli alet ve ekipmanlar bulundurulmaktadır. Mutfakla ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü ekipmanların, tezgah ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanmaktadır.

Özel günleriniz hatırlanır yapmak için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu sebeple sizlere ikramımız olarak doğum günü, evlilik yıldönümü ve ya balayı gibi özel paketler hazırlıyoruz. Daha fazla bilgi için telefonla ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Otelimizde merkezi klima sistemi bulunmaktadır.

Önemli! Soğutma ve ısıtma ayarları yaz/kış mevsimine göre otel tarafından belirlenmektedir.

Her odada ek uyuma alanı olarak düşünülmüş sofa bulunmaktadır. Katlanabilir portatif yatak, ikinci ek uyku alanı olarak odalara yönlendirilir. Her ikisi de ortopedik yataklıdır. İsteğe bağlı olarak bebek yatağı da yönlendirilir. 

Otel içerisinde ATM yoktur fakat otel çevresinde birçok ATM mevcuttur. 

Giriş günü aracınız park edilir, ( kapalı Park veya açık Cadde boyu- yer seçme imkanı mevcut değildir) anahtar Resepsiyon veya karşılama ekibinden teslim alınabilir . Konaklama süresince otopark kullanımın (açık veya kapalı) sorumluluğu misafire aittir.  

Otel Resepsiyonunda döviz bozdurabilirsiniz.

Otel, Visa ve Master kart, nakit olarak Türk Lirası, Dolar, Euro ve Pound ödemelerini kabul etmektedir

Otelden havaalanına gidiş ya da geliş transferi organize etmek isterseniz, kaç kişi olduğunuzu, misafir bilgilerini ve uçuş bilgilerini otele yönlendirmeniz gerekmektedir. Fiyat kişi sayısına bağlıdır. Havaalanı transferi için geliş ya da gidiş gününden en geç 3 gün öncesine kadar rezervasyon yapılmalıdır. Otel, Van havaalanına 2 km uzaklıktadır. Yol yaklaşık 10 dakika sürmektedir.