13.10.2023 tarihinde Erdek grubu olarak otelinizde konakladık. Çok güzel,özenli ve temizdi. Herkes çok ilgiliydi. Her şey için teşekkür ederiz.

Erdek Grubu
Erdek Grubu
- 13 Ekim 2023, 20:00

Doğunun en güzel ve temiz oteli çalışan personel arkadaşlar nazik süper hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonra Van da otel tercihim kesinlikle burası olacak. Hizmet temizlik ve konum olarak çok güzel. Her şey için çok teşekkür ederim.

Fahreddin Karaaslan
Fahreddin Karaaslan
Almanyada Ticaret yapıyorum - 14 Temmuz 2023, 00:20

Van şehrine düğün için geldim.Uygulama otelinde kaldık.Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.Yıldızı olmayan bir yıldızlı otel gibi odaları temiz,odaların genişliği ve dekorasyonu güzel personel çok ilgili ve eğitimli özellikle öğrenciler turistik bölgedeki personel ayarında, yaklaşımları çok güzel resepsiyonda özge hanım tam bir hanımefendi bizimle ilgili problemi kısa sürede çözdü kendisine çok teşekkür ederim Van'a değer katan bir işletme emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.

Yıldırım KANTARCIGİL
Yıldırım KANTARCIGİL
Biyolog - 06 Ağustos 2022, 08:09

Bir iş seyahati ve arkadaş ziyareti niyetiyle vana geldim Otelinizi sadece fiyatı uygun die tercih etmiştim çok bir beklenti içerisinde değildim hatta bir iki gün kalıp sonra şehir merkezinde bir otelde kalmayı düşünüyordum ancak girdğim ilk günden itibaren otel hizmetleriniz ve personeliniz beni çok şaşırttı mükkemmel bir tesis ve yıldızsız marka imajı olmamasına kanmayın derim neredeyse tüm çalışanlar eğitim üstü ve çok ilgililer .. odalar çok geniş dekoru müthiş . Yemekler çok lezzetli galiba herşey var .. bir de satış departmanı sorumlusuydu sanırım Hacer hanım profesyonel anlamda bir artı katıyor otele kendisiyle tanışma fırsatım oldu tüm otelin içinde koştururken görebilirsiniz kendisini güleryüzü ve ilgisi için kendisine ve tüm otel ekibine teşekkür ediyorum restoran dan Mehmet şef sana da ayrıca teşekkür ediyorum hizmet 10 numara bir dahaki gelişim ailemle olucak sağlıcakla kalın..

Fatih AKSOY
Fatih AKSOY
Turizm - 19 Mayıs 2022, 20:36

Van'a ilk kez geldim. Öğretmen olmam hasebiyle turizm uygulama otelini tercih ettim. İyi ki de etmişim. Van Uygulama Oteli bir otelden çok daha fazlası. Hem hijyenik, hem ekonomik, hem samimi..

Ahmet Çelikten
Ahmet Çelikten
Öğretmen - 12 Nisan 2022, 00:52
Sizde Yorum Yapın